FRP – Huawei a Honor

Poslední dobou se setkáváme s tím, že konkurenční servisy vrací svým zákazníkům telefony Huawei a Honor s tím, že u nich nelze odstranit FRP, protože je v telefonu novější verze zabezpečení. Toto zabezpečení znemožňuje využít slabinu Talkback – tzv. FRP Bypass Vulnerability by Talkback (viz. více zde).

Podstatou této slabiny, je že uživatel se prostřednictvím funkce Talback dostane do menu telefonu a provede factory reset přímo z menu, čímž dojde k  deaktivaci FRP. V podstatě ke každému telefonu Huawei či Honor lze nalézt na youtube video jak tuto slabinu využít.

Z naší zkušenosti víme, že mnoho servisů tuto slabinu využívalo při odblokování FRP pro svoje zákazníky, což považujeme za vysoce neprofesionální. Neplaťte prosím těm, kteří nejsou profesionály za něco co si doma můžete udělat samy a zdarma.

My našim zákazníkům provádíme odblokování FRP na všech telefonech, nejen Huawei či Honor, profesionálními nástroji. Pravda je, že jejich pořizovací cena je poměrně vysoká, ale zaručuje nám, že vždy odvedeme dobrou práci.

Cena odstranění FRP na telefonech Huawei nebo Honor je max. 500Kč pokud nám jej doručíte. V případě odblokování na dálku je cena 700Kč.